Головна » Акції ресторану » Весільна акція від Поділля до Карпат

Весільна акція від Поділля до Карпат

 ресторан корчма " Три ставки"

З метою створення привабливих умов для бажаючих провести весілля в ресторані - корчмі «Три ставки» м. Кам`янець-Подільський та відпочити в Карпатах на базі приватної садиби «Лелеч» с. Татарів, м. Яремче, пропонуємо скористатись партнерською угодою про співробітництво в рамках проведення акції «Від Поділля до Карпат»

Що входить в акційну пропозицію?

кафе «Корчма «Три ставки» для наречених організовує та проводить святкову романтичну вечерю в святково оформленій "Романтичній альтанці" посеред ставу, а приватна садиба «Лелеч» для наречених надає святково оформлений номер-люкс на одну добу та організовує святкову романтичну вечерю.

Під час замовлення весілля (внесення грошової застави у розмірі 2000 грн) в кафе «Корчма «Три ставки» наречені або їхні представники від адміністратора кафе отримують подарунковий сертифікат учасника акції «Від Поділля до Карпат», відповідно до якого, після проведення весілля в кафе «Корчма «Три ставки» наречені мають право до 30 листопаду 2016 року безоплатно повечеряти в кафе «Корчма «Три ставки», та три дні відпочити в горах Карпати на базі приватної садиби «Лелеч», при цьому одна доба безоплатно і безоплатна вечеря в кафе приватної садиби «Лелеч».

Умови реалізації подарункового сертифікат


При отриманні сертифікату учасника акції адміністратор кафе «Корчма «Три ставки» знайомить наречених з Умовами проведення акції, меню святкової вечері в кафе «Корчма «Три ставки» та умовами відпочинку в приватній садибі «Лелеч».

Після проведення весілля наречені повинні протягом 3-х днів офіційно (безпосередньо або за телефоном) узгодити з кафе «Корчма «Три ставки» і приватною садибою «Лелеч» час проведення вечері в кафе «Корчма «Три ставки» та терміни перебування в приватній садибі «Лелеч». Мінімальний термін перебування в приватній садибі «Лелеч» три доби.


Зобов`язання кафе «Корчма «Три ставки»:


 •  на обумовлений час проведення святкової вечері здійснити заходи з святкового оформлення бесідки на ставку та вечірнього столу;
 •  в повній мірі та якісно забезпечити подачу страв та напоїв відповідно до затвердженого святкового меню;
 • по завершенню святкової вечері оформити відгук наречених про якість та рівень проведеного заходу.
 • Зобов`язання приватної садиби «Лелеч»:
 • на обумовлений термін заїзду здійснити заходи з святкового оформлення номеру та вечірнього столу;
 • в повній мірі та якісно забезпечити подачу страв та напоїв відповідно до затвердженого святкового меню;
 • ознайомити наречених з комплексом різноманітних відпочинкових заходів, які проводяться в приватній садибі «Лелеч» або інших місцях Карпат та надати допомогу в їх організації;
 • по завершенню перебування в приватній садибі оформити відгук наречених про якість та рівень відпочинку.
 • Зобов`язання наречених:
 • ознайомитися з чинними Умовами та в повному обсязі притримуватися їхніх вимог;
 • без запізнення, в обумовлений та погоджений з закладом час прибути на святкову вечерю в кафе «Корчма «Три ставки». Час перебування в кафе відповідно до внутрішнього розпорядку кафе;
 • без запізнення, в обумовлений та погоджений з закладом час прибути в приватно садибу «Лелеч»;
 • у випадку виникнення обставин, які не дозволяють реалізувати подарунковий сертифікат в обумовлений час завчасно попередити заклади та узгодити інший час вечері в кафе «Корчма «Три ставки» та терміни перебування на відпочинку в приватній садибі «Лелеч».
ресторан, день народження, свято, ціна, вартість, Кам'янець-Подільський, оренда, проведення, організація, замовити, заказати, новий рік, ювілей, корпоратив, випуск