Банкетний стіл в ресторані Камянця-Подільського
Фуршетні столи
Шоу програма

Ресторан для банкету корчма " Три ставки"

щиро запрошує Вас провести весілля в нашому великому банкетному залі

Тринадцятий рік поспіль ресторан корчма «Три ставки» в Кам'янці-Подільському, смачно годує та піклується про дружні взаємовідносини з кожним з Вас на довгі роки! Адже сьогодні нам довіряють найдорожче - особливі події життя кожної родини. Тож, коли Ви замовляєте кафе чи ресторан для корпоративу, весільного бенкету чи святкувавння дня народження, все, що ми робимо для Вас - наперед більше, якнайкраще та із стовідсотковою віддачою. Ми дуже щасливі, коли нас рекомендують друзям та безмежно вдячні кожному з Вас за довіру!  Залишайте свій відгук. Для нас важлива Ваша думка.

Наші зали для банкету

Гостинно запрошуємо відсвяткувати Ваші урочистості в елегантно-затишних бенкетних залах :
великій банкетній залі на 110 осіб та малій банкетній на 40 осіб, з відпочинковою зоною, що чудово підійде для фуршетів, якими так славиться корчма «Три ставки».

Банкетний зал

Дивитись зали

Тим паче, що оформлення фуршетів для наречених- наш сердечний подарунок. Ми виконуємо будь-які Ваші побажання у оформлені бенкету та фотозон згідно акції 2018.

Ввічливий персонал подасть до весільного столу бенкетно-оформлені страви відмінного смаку української та європейської кухні.

Як знайти бенкетний зал на весілля : недорого та доступно !

Сьогодні все більше пар, що знаходяться за кордоном звертаються за номером: 067-370-13-18 у вайбері за комплексними послугами організації весілля, тому що саме наш ресторан для весілля надає якісний набір послуг недорого, з достойними подарунками для молодят ( за умовами весільної акції 2018) По проїзду наш недорогий ресторан для весілля у безмежному морі пропонованих Вам послуг допоможе віднайти саме ту «золоту середину», яка реально пасуватиме для Вашого свята, до загальної шоу-програми та концепції весілля.

(Якщо Вас цікавить весільна вечірка до 20 осіб. Ми пропонуємо Вам затишинй мангальний зал з виходом на літню терасу.)

Святкування урочистостей в Кам'янці-Подільському Фотосесії в українському стилі Корпоративи та вечірки в ресторані корчмі Три ставки

В ресторані корчмі " Три ставки" :

4Банкетних
зали
450Банкети
від 450грн\особа
100Понад
100 страв в меню
1313 років
нашому ресторану
Чому обирають наш ресторан корчма " Три ставки"?

Тільки якісні інгредієнти

Професійні кухарі

Неперевершенні страви з печі та мангалу

Зроблено з любов'ю
Наші подарунки:
  • Оформлення фотозон
  • Оформлення фуршету та кендібару
  • Нічна "Церемонія Сердця"
  • Затишні фотосесії біля розпаленого каміну
ресторан, день народження, свято, ціна, вартість, Кам'янець-Подільський, оренда, проведення, організація, замовити, заказати, новий рік, ювілей, корпоратив, випуск