Меню ресторану

Головна » Усе меню
Страви з печі

Наші бабусі знали толк у приготуванні щоденних і святкових страв. Усі свої страви вони подавали просто з жару. Постійні відвідувачі корчми «Три ставки» знають, що їх смакові очікування завжди виправдовуються та нагадують смак, знайомий з дитинства. До речі, з усіх страв лише перші страви готуються заздалегідь. Решта страв готується для кожного відвідувача індивідуально.

Повне меню ресторану корчми Три ставки в місті Кам'янець-Подільський станом на 2018 рік.

" Маю зізнатись, я люблю живий вогонь. У "Корчмі" він - не лише добрий помічник, на якому готуються страви, а й живий дух, втілення пристрасті та любові до себе та до оточуючих. Веселе трискотіння дров та запаху диму створюють теплу та домашню атмосферу. Мені завжди приємно чути відгуки гостей, коли вони говорять, що тут наче повернулися назад у минуле, в рідну хату. Мені це нагадує моє відчуття, коли бабуся витягувала з печі щось неймовірно смачне та кликала, нас до столу. Сяйво живого вогню, жар, який лине з печі, неповнорний аромат страв, посмішки рідних людей - це і є складові справжнього сімейного свята.

- Ваша Ліля Казачук

Чому обирають наш ресторан корчма " Три ставки"?

Тільки якісні інгредієнти

Професійні кухарі

Неперевершенні страви з печі та мангалу

Зроблено з любов'ю
Наші подарунки:
  • Оформлення фотозон
  • Оформлення фуршету та кендібару
  • Нічна "Церемонія Сердця"
  • Затишні фотосесії біля розпаленого каміну
 
 
 
 
 
ресторан, день народження, свято, ціна, вартість, Кам'янець-Подільський, оренда, проведення, організація, замовити, заказати, новий рік, ювілей, корпоратив, випуск