Організація весілля Камянець-Подільський
Весільне оформлення
Галявина для весільних церемоній

Весілля

Кам'янець-Подільський

Весілля в ресторані, та чому варто обрати саме корчму «Три ставки»?

Любі наречені, сподіваємося стати для Вас невеличкою підказкою та допомогою. Вам не обов’язково шукати дешеве весільне кафе, за доступною ціною корчма «Три ставки» організує для Вас, як весілля на 110 осіб, так і невелику весільну вечірку на 25-40 осіб в малій бенкетній залі або на літній терасі. Достатньо забронювати Вашу дату за телефоном 0673701318 а решта проблем делегувати нам. При бронюванні весільної дати до Нового 2019 року діють умови «Весільної акції 2018 року»

Замовити ресторан на весілля

Ми пропонуємо поринути в неймовірну атмосферу свята, переглядаючи відеопрезентацію корчми "Три ставки" ➸

Тому що  існує не так багато локацій в місті Кам'янець-Подільський, настільки впізнаваних, що змогли б зрівнятися з нашим рестораним комплексом.

Завдяки літній терасі та оригінальному гриль меню у корчми багато поціновувачів та постійних гостей.

Наші зали

Якщо Ви забронюєте своє весілля до Нового року, то у 2019 році Ви отримуєте безкоштовне оформлення залу, фуршету та весільної церемонії.

Знижки на весілля

Весільна акція 2018 реалізує Ваші найбільші мрії та дарує кожній парі комплексне оформлення весілля. А саме - оформлення великої бенкетної зали на 110 осіб, фуршету та церемоній. Крім цього, ми створюємо фантастичні можливості для нічного шоу «Церемонії Серця» у подарунок.


067-370-13-18     097-164-76-34


Зелена фотозона

Фотосесія на природі

Велика літня тераса гармонійно пасуватиме до будь-якого стилю Вашого весілля, для весільних церемоній, нічних шоу-програм, незабутньої «Церемонії Серця» та фотосесій на згадку. Літній танцювальний майданчик під розкішним шатром неодмінно принесе задоволення від запальних танців на лоні природи.

Фотопроект - "Ранок нареченої "

Весільня фотосесія

Не має нічого кращого ніж "Ранок нареченої" на природі з комфортом у корчмі "Три ставки". Не відмовляйте собі у цій насолоді та замовляйте весілля до Нового року.

Замовити ресторан на весілля:

   
Чому обирають наш ресторан корчма " Три ставки"?

Тільки якісні інгредієнти

Професійні кухарі

Неперевершенні страви з печі та мангалу

Зроблено з любов'ю
Наші подарунки:
  • Оформлення фотозон
  • Оформлення фуршету та кендібару
  • Нічна "Церемонія Сердця"
  • Затишні фотосесії біля розпаленого каміну
ресторан, день народження, свято, ціна, вартість, Кам'янець-Подільський, оренда, проведення, організація, замовити, заказати, новий рік, ювілей, корпоратив, випуск